W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Starostwo Powiatowe w Koszalinie

ul. Racławicka 13
75-620 Koszalin

tel. 94 714 01 89
fax 94 714 01 31

poczta@powiat.koszalin.pl

skrzynka epuap: /spkoszalin/skrytka

NIP POWIATU KOSZALIŃSKIEGO: 669-23-87-595
REGON POWIATU KOSZALIŃSKIEGO: 330920854
_________________________________________

NIP STAROSTWA POWIATOWEGO: 669-22-17-640
REGON STAROSTWA POWIATOWEGO: 330927260

Redakcja BIP

Stronę Biuletynu Informacji Publicznej redaguje Wydział Organizacyjny Starostwa Powiatowego w Koszalinie:

Agnieszka Kulesza
 
Z-ca Naczelnika Wydziału


Telefon: 94 714 01 75
e-mail: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

 

Informacje do BIP wprowadza:

Biuro Informatyki:

Rafał Winiarczyk
e-mail: rafal.winiarczyk@powiat.koszalin.pl

Michał Zawisza
e-mail:
michal.zawisza@powiat.koszalin.pl

Ernest Zając
e-mail:
ernest.zajac@powiat.koszalin.pl

 

Biuro rzeczy znalezionych i informacja publiczna: 

Kamila Kardaś
e-mail: kamila.kardas@powiat.koszalin.pl

 

Wydział Budownictwa: 

Agnieszka Łukszan
e-mail: agnieszka.lukszan@powiat.koszalin.pl

Wydział Finansowy: 

Joanna Chliszcz
e-mail: joanna.chliszcz@powiat.koszalin.pl

Renata Nowak
e-mail: renata.nowak@powiat.koszalin.pl

 

Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru: 

Renata Lipińska
e-mail: renata.lipinska@powiat.koszalin.pl

Marta Śliwińska
e-mail: marta.sliwinska@powiat.koszalin.pl

 

Wydział Komunikacji i Dróg: 

Aleksandra Basandowska
e-mail: aleksandra.basandowska@powiat.koszalin.pl

Elżbieta Skowron
e-mail: elzbieta.skowron@powiat.koszalin.pl

 

Wydział Nieruchomości: 

Joanna Grochowska
e-mail: joanna.grochowska@powiat.koszalin.pl

Kamila Styka
e-mail: kamila.styka@powiat.koszalin.pl

Marta Szkołuda
e-mail: marta.szkoluda@powiat.koszalin.pl

Renata Wodyk
e-mail: renata.wodyk@powiat.koszalin.pl

Agnieszka Zacharewicz
e-mail: agnieszka.zacharewicz@powiat.koszalin.pl

 

Wydział Ochrony Środowiska: 

Izabela Czarnecka
e-mail: izabela.czarnecka@powiat.koszalin.pl

Małgorzata Kardasz
e-mail: malgorzata.kardasz@powiat.koszalin.pl

Małgorzata Sabisz
e-mail: malgorzata.sabisz@powiat.koszalin.pl

 

Biuro Rady i Zarządu: 

Anna Maruszak
e-mail: biuro.rady@powiat.koszalin.pl

Sylwia Woźniak
e-mail: sylwia.wozniak@powiat.koszalin.pl

Halina Popowicz
e-mail: halina.popowicz@powiat.koszalin.pl

Daria Wronierska
e-mail: daria.wronierska@powiat.koszalin.pl

 

Referat Zamówień Publicznych: 

Marta Macko
e-mail: marta.macko@powiat.koszalin.pl

Weronika Pechmann
e-mail: weronika.pechmann@powiat.koszalin.pl

Powiadom znajomego