Ogłoszenie o dialogu technicznym
OGŁOSZENIE O DIALOGU TECHNICZNYM
ZAMAWIAJĄCY:
Powiat Koszaliński, ul. Racławicka 13, 75-620 Koszalin
NIP: 669-23-87-595, REGON 330920854
DANE KONTAKTOWE ZAMAWIAJĄCEGO:
tel. 94 714 01 89; fax 94 714 01 31
poczta@powiat.koszalin.pl
skrzynka epuap: /spkoszalin/skrytka
Osoba wyznaczona do kontaktu:
Mariusz Ryndziewicz, e-mail: mariusz.ryndziewicz@powait.koszalin.pl tel. 94 714 01 74
Uwaga: Wszelką korespondencję kierowaną do Zamawiającego należy opatrzyć dopiskiem: „Dialog techniczny związany z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na realizacje projektu pn. „Elektroniczny system zarządzania domami pomocy społecznej (DPS) w Powiecie Koszalińskim”
I. PODSTAWA PRAWNA
Dialog techniczny prowadzony jest na podstawie art. 31a – 31d ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych oraz zgodnie z „Regulaminem przeprowadzania dialogu technicznego dla projektu pn. „Elektroniczny system zarządzania domami pomocy społecznej (DPS) w powiecie koszalińskim”, opublikowanym na stronie internetowej Zamawiającego.
II. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA ORAZ CEL PROWADZENIA DIALOGU
1. Zamawiający ogłasza dialog techniczny związany z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest projekt pn. „Elektroniczny system zarządzania domami pomocy społecznej (DPS) w Powiecie Koszalińskim.
2. Celem dialogu technicznego jest doradztwo/uzyskanie informacji w zakresie poznania dostępnych na rynku rozwiązań technicznych umożliwiających przygotowanie opisu przedmiotu zamówienia Elektronicznego systemu zarządzania domami pomocy społecznej (DPS) w Powiecie Koszalińskim. Założenia projektu pn. „Elektroniczny system zarządzania domami pomocy społecznej (DPS) w Powiecie Koszalińskim” stanowią Załącznik nr 3 do Ogłoszenia
3. W toku dialogu Zamawiający jest uprawniony do ograniczenia lub rozszerzenia zakresu przedmiotu Dialogu do wybranych przez siebie zagadnień, o ile w jego ocenie pozwoli to na uzyskanie wszystkich istotnych informacji dla planowanego postępowania o udzielenie zamówienia.
4. Zapraszający oczekuje, iż Uczestnik przedstawi, wykorzystując wiedzę, standardy oraz najlepsze praktyki, koncepcję realizacji przedmiotowego zamówienia.
III. ZGŁOSZENIE DO UDZIAŁU W DIALOGU TECHNICZNYM
1. Podmioty zainteresowane udziałem w dialogu technicznym, spełniające wymagania określone w niniejszym Ogłoszeniu składają zgłoszenia do udziału w dialogu technicznym (Załącznik nr 2) wraz z innymi dokumentami wskazanymi w niniejszym Ogłoszeniu. opublikowany na stronie internetowej Zamawiającego https://bip.powiat.koszalin.pl/ w zakładce ogłoszenia oraz na stronie https://powiat.koszalin.pl/ w zakładce aktualności.
2. Zgłoszenia można składać:
a. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mariusz.ryndziewicz@powiat.koszalin.pl;
3. Termin składania zgłoszeń: 09.11.2020 r.
Decyduje data wpływu zgłoszenia do Zamawiającego.
4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zaproszenia do udziału w dialogu technicznym podmiotów, które złożą zgłoszenie do udziału w dialogu po wyznaczonym terminie.
IV. ZASADY PROWADZENIA DIALOGU
1. Dialog techniczny prowadzony będzie zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych oraz postanowieniami „Regulaminu przeprowadzania dialogu technicznego” opublikowanego na stronie internetowej Zamawiającego, stanowiący Załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia.
2. Warunkiem udziału w dialogu technicznym jest złożenie zgłoszenia, stanowiącego Załącznik nr 2 do niniejszego Ogłoszenia wraz z dokumentem poświadczającym należyte umocowanie do reprezentacji zgłaszającego, w terminie określonym w niniejszym Ogłoszeniu.
3. Dialog techniczny jest prowadzony w sposób zapewniający zachowanie uczciwej konkurencji oraz równe traktowanie podmiotów w nim uczestniczących oraz oferowanych przez nich rozwiązań. Dialog ma na celu pozyskanie informacji do przygotowania dokumentacji postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w tym opisu przedmiotu zamówienia w zakresie niezbędnym dla wszczęcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Zapraszający sporządzi z dialogu pisemny protokół. Zapraszający zastrzega sobie możliwość rejestracji audio przebiegu dialogu.
4. Podmioty zainteresowane dialogiem otrzymają zaproszenie do udziału w dialogu, z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. Za udział w dialogu technicznym podmioty w nim uczestniczące nie otrzymują wynagrodzenia. O zakończeniu dialogu Zapraszający niezwłocznie informuje uczestniczące w nim podmioty. Dialog prowadzony będzie w języku polskim. Do dokumentów przedstawianych w innych językach powinno być załączone tłumaczenie na język polski podpisane przez podmiot uczestniczący w dialogu.
5. 3 dni robocze od dnia otrzymania zaproszenia podmiot zainteresowany dialogiem udzieli na piśmie odpowiedzi na pytania zawarte w Załączniku nr 4 do ogłoszenia.
6. Dialog ma charakter jawny, z zastrzeżeniem możliwości zastrzeżenia tajemnicy przedsiębiorstwa.
7. Poprzez udział w dialogu technicznym podmioty w nim uczestniczące udzielają bezwarunkowej zgody na wykorzystanie przekazywanych - w toku dialogu technicznego - informacji na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w przedmiocie opracowania inteligentnego systemu wykrywania cyberataków i dezinformacji cyberprzestępców w sieci wewnętrznej organizacji, w tym na potrzeby przygotowania specyfikacji istotnych warunków zamówienia, a w szczególności opisu przedmiotu zamówienia, kryteriów oceny ofert, treści istotnych postanowień umowy, szacowania wartości przedmiotu zamówienia.
8. Udział w dialogu technicznym nie jest warunkiem ubiegania się w przyszłości
o jakiekolwiek zamówienie publiczne.
9. Zamawiający zaprosi do udziału w dialogu technicznym podmioty posiadające wdrożone rozwiązania lub doświadczenie w tworzeniu projektów w zakresie systemów zarządzania jednostkami pomocy społecznej (w szczególności domami pomocy społecznej) lub zarządzania systemami służby zdrowia.
10. Zaproszenie zostanie przesłane na adres e-mail wskazany w zgłoszeniu do udziału
w dialogu technicznym.
11. Do zgłoszenia należy dołączyć:
- Oświadczenie posiadania kompetencji w zakresie tworzenia systemów zarządzania jednostkami pomocy społecznej (w szczególności domami pomocy społecznej) lub zarządzania systemami służby zdrowia.
- Opis co najmniej jednego posiadanego lub aktualnie tworzonego systemu zawierający min.:
o nazwę systemu
o listę modułów i zakres ich funkcjonalności
o informację czy, gdzie i jak długo jest w użyciu
o w przypadku systemów tworzonych % zaawansowania projektu
o zakres własności lub współwłasności majątkowej
o zakres posiadanych praw autorskich
o model licencjonowania
12. Dialog techniczny prowadzony będzie w języku polskim. Do dokumentów sporządzonych w językach innych niż polski należy dołączyć tłumaczenia na język polski.
13. Dialog ma charakter jawny, z zastrzeżeniem § 3 ust. 7 „Regulaminu przeprowadzania dialogu technicznego”.
14. Termin zakończenia dialogu technicznego przewidywany jest na 26.11.2020 r.